Сьогодні відбулась значна подія у розвитку нашої міської лікарні - був створений перший крок у створенні Центру реабілітації та психосоціальної підтримки військових. Ми підписали меморандум про спільну реалізацію проєкту завдяки співпраці влади та Товариства Червоного Хреста України.
Щиро дякуємо міському голові Посітку Михайлу за комунікацію, а також секретарю Шелепницькій Ірині,заступнику Смотрову Мирославу та Керівнику міського осередку Земскову Ігорю.Дякуємо президенту Товариства ЧХУ – Миколі Поліщуку та усім причетним до підписання меморандуму та початку реалізації проєкту. 🙏🏥🤝
Наступний крок створення міцної реабілітаційної бази на матросова-відділення реабілітації дорослим та дітям . Та вже за тиждень у інсультному центрі ,що дасть змогу швидкому відновленню пацієнтів.
Далі більше..