КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Чистота та благоустрій: дбаємо про затишок на території нашої лікарніКомфорт пацієнтів та

Чистота та благоустрій: дбаємо про затишок на території нашої лікарніКомфорт пацієнтів та

Чистота та благоустрій: дбаємо про затишок на території нашої лікарні

Комфорт пацієнтів та працівників складається не лише з сучасного обладнання й якісного лікування, а й із чистоти та порядку навколо. Територія закладу має бути охайною, безпечною та приємною для прогулянок чи відпочинку на свіжому повітрі.

Для покращення благоустрою та підтримання належного санітарного стану, нашій лікарні було передано нові, сучасні сміттєві контейнери.

Висловлюємо щиру подяку за таку необхідну та вчасну допомогу депутату Дмитру Дідику та благодійнику Валентину Іванову. Завдяки вашій небайдужості та підтримці ми робимо простір навколо лікарні ще більш упорядкованим.

Адміністрація та колектив закладу щиро цінують кожного, хто долучається до покращення умов у нашій лікарні. Разом ми створюємо комфортний і чистий простір для кожного пацієнта!

#лікарня #камянецьподільський #благоустрій #україна #міськалікарня
Поділитись новиною
Інші новини