КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Історія одного порятунку, яка повертає віру в дива❤️Коли медична праця переплітається з неймовірною

Історія одного порятунку, яка повертає віру в дива❤️Коли медична праця переплітається з неймовірною

Історія одного порятунку, яка повертає віру в дива❤️
Коли медична праця переплітається з неймовірною жагою до життя, трапляються історії, від яких перехоплює подих. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами щемливим та надзвичайно важливим відгуком нашої пацієнтки.
Це історія про боротьбу, професіоналізм, що долає страшні діагнози, та повернення з того світу.

Публікуємо слова пацієнтки без змін:

«Хочу висловити щиру подяку адміністрації лікарні, лікарям та всьому колективу реанімаційного відділення м. Кам’янець-Подільський за врятоване мені життя.
У 35 років я зіткнулася з важким випробуванням — геморагічним інсультoм. За результатами МРТ вирок був 95% - кома і сМЕрть. Саме завдяки вашому професіоналізму, швидкій реакції, злагодженій роботі та небайдужості сьогодні я при свідомості й маю можливість жити далі, відновлюватися та бути поруч зі своїми рідними.

Дякую кожному лікарю, медичним сестрам, молодому медичному персоналу за турботу, терпіння, підтримку та людяне ставлення у найстрашніший період мого життя. Ви щодня робите надзвичайно важку справу - повертаєте людям шанс на життя і надію. І я безмежно вдячна за цей шанс. Найстрашніше позаду, попереду реабілітація та життя з чистого листа

Бажаю всьому колективу міцного здоров’я, сил, професійних успіхів, вдячних пацієнтів та мирного неба. Тепер ви для мене не просто лікарі – ви титани ❤️

З великою повагою та вдячністю, низький уклін »

Дякуємо вам за довіру, за вашу неймовірну силу духу та волю до життя! Щиро бажаємо вам легкого, швидкого та повного відновлення. Нехай життя з чистого листа приносить лише радість, міцне здоров’я та тепло в колі рідних! 🫂✨
Ми працюємо для вас 24/7!

#лікарня #камянецьподільський #україна #відгук #історії
Поділитись новиною
Інші новини