КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Адміністрація та колектив нашої лікарні висловлюють щиру вдячність ГО «Брати по зброї Кам’янеччини»

Адміністрація та колектив нашої лікарні висловлюють щиру вдячність ГО «Брати по зброї Кам’янеччини»

Адміністрація та колектив нашої лікарні висловлюють щиру вдячність ГО «Брати по зброї Кам’янеччини» та ГО «Братерство захисників Поділля» за надану благодійну допомогу.

У цей непростий час така підтримка є надзвичайно важливою для забезпечення якісного лікування та комфорту наших пацієнтів. Отримані ресурси допоможуть нам ще ефективніше стояти на варті здоров’я громади.

Дякуємо за вашу активну громадянську позицію, надійне плече та внесок у розвиток нашої медицини. Разом ми сильніші! 🇺🇦

#лікарня #камянецьподільський #україна #міськалікарня #благодійнадопомога
Поділитись новиною
Інші новини