Зовсім нещодавно міський голова Михайло Посітко спільно з депутатським корпусом, які системно підтримують розвиток лікарні та послідовні зміни, окреслили подальші кроки модернізації закладу.
Сьогодні перший заступник міського голови Олександра Шевчук разом з адміністрацією лікарні відвідали травматологічне відділення. Завідувач відділення спільно з інженерною службою продемонстрували проблемні моменти, після чого було проведено повний моніторинг технічного стану та визначено чіткі етапи оновлення.
Ми переконані: сучасна медицина — це не лише високий професіоналізм команди та якісна медична допомога. Це також гідні, комфортні умови перебування пацієнтів відповідно до європейських стандартів. Якщо сьогодні наш заклад є одним із найкращих у регіоні за рівнем надання допомоги, то інфраструктура має цьому відповідати.
Вже проведено оновлення кардіологічного відділення. Наступний крок — модернізація травматології. У планах цього року — також оновлення терапевтичного відділення.
Рухаємося вперед системно, відповідально та з чітким баченням результату.
Михайло Посітко - міський голова Кам'янця-Подільського Кам’янець-Подільська міська радаБорис Сирота
#лікарня #камянецьподільський #україна #міськалікарня