Поки зима передавала права весні, у нас народилося 42 маленьких всесвіти.
Цього місяця хлопці явно взяли ініціативу в свої руки: 30 проти 12!
А ще три родини отримали особливий подарунок долі — двійнят. Справжній бебі-бум!
Бажаємо кожній мамі швидкого відновлення, а кожному татові — терпіння та безмежної гордості.
Ласкаво просимо у світ, малечо! ️
При копіюванні інформації обов’язкове посилання на сторінку Міської Лікарні.
#міськалікарня #україна #камянецьподільський #пологовийбудинок