КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

«Найвища нагорода для кожного лікаря — це не грамоти чи відзнаки, а щире «Дякую» від людини, чиє

«Найвища нагорода для кожного лікаря — це не грамоти чи відзнаки, а щире «Дякую» від людини, чиє

«Найвища нагорода для кожного лікаря — це не грамоти чи відзнаки, а щире «Дякую» від людини, чиє життя вдалося врятувати.

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами теплими словами, які надійшли на адресу нашого хірурга —
Мерлюка Володимира Олександровича. Такі відгуки нагадують усій нашій команді, заради чого ми працюємо щодня.

Ділимося з вами цією історією вдячності:
«Щиро дякую Вам, шановний Мерлюк Володимир Олександрович за врятоване життя та Вашу надзвичайно важливу працю.

Ваша майстерність, професіоналізм і впевненість під час операції подарували мені найцінніше — можливість жити далі. Ви не лише висококваліфікований хірург, а й Людина з великим серцем. Ваша підтримка, уважність і турбота в післяопераційний період допомогли мені відчути спокій і віру в одужання.

Дякую за терпіння, чуйність і добре ставлення. За кожне слово підтримки, за відповідальність і за те, що були поруч у найскладніший момент.

Нехай Ваша праця приносить Вам повагу, вдячність пацієнтів і професійне задоволення. Бажаю міцного здоров’я, сил і нових успіхів у благородній справі рятування людських життів.

З глибокою повагою та вдячністю вам , та всім лікарям , персоналу.»

#лікарня #відгуки #камянецьподільський #україна
Поділитись новиною
Інші новини