У нашому місті є речі, які не потребують гучних слів.
Підтримка дітей і військових — одна з них. І міський голова Михайло Посітко завжди тримає ці пріоритети в полі реальних справ.
Сьогодні, за підтримки депутата міської ради Дмитра Дідика та приватного підприємця, переселенця, людини з великим серцем — Валентина Іванова, який постійно підтримує наш заклад, ми передали діткам, військовим і пацієнтам продукти харчування — фрукти та солодощі: мандарини, апельсини, яблука, різне печиво.
Діти щиро раділи. Матусі були приємно здивовані такою увагою.
І для мене це важливо: наш заклад — не лише про лікування. Це про людяність, комфорт і турботу. Про нормальні умови, нормальне ставлення і якісне, збалансоване харчування.
Такі візити ми будемо продовжувати і зробимо їх традицією.
Бо інколи трохи тепла і простих речей — це теж лікування.
З повагою,
директор КНП «Кам’янець-Подільська міська лікарня»
Борис Сирота
Михайло Посітко - міський голова Кам'янця-ПодільськогоБорис СиротаКам’янець-Подільська міська радаДмитро Дідик Valentin Ivanov