КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Ще одна безсонна ніч, яка стала початком нового відліку для чотирьох людей. Вкотре стіни нашої

Ще одна безсонна ніч, яка стала початком нового відліку для чотирьох людей. Вкотре стіни нашої

Ще одна безсонна ніч, яка стала початком нового відліку для чотирьох людей. Вкотре стіни нашої лікарні стали місцем, де зустрілися професіоналізм, оперативність та безмежна жертовність.

Спільно з колегами з Першого ТМО Львова та Інституту серця (м.Київ) ми провели мультиорганний забір органів. Завдяки мудрому та важкому рішенню родичів донора, четверо пацієнтів отримали шанс на життя.

Кому допомогли врятовані органи?
•Серце — чоловікові з Київської області.
•Печінка — пересаджена пацієнту, який тривалий час боровся з цирозом.
•Перша нирка — була пересаджена пацієнту з Ужгорода, який перебував на гемодіалізі з 2011 року. Тільки уявіть: 15 років життя в залежності від апарату!
• Друга нирка — дала надію чоловікові, чиє життя з дитинства зруйнував гломерулонефрит. Через ускладнення він втратив зір та з 2013 року був «прикутий» до гемодіалізу. Тепер його організм зможе працювати самостійно.

Велика подяка та шана
Ми висловлюємо щирі співчуття родині донора. Ваша згода — це найвищий прояв гуманності, який неможливо оцінити словами.

Дякуємо команді львівських колег та інституту серця за злагоджену роботу та неймовірну швидкість. Кожна хвилина була на вагу золота.

Дякуємо кожному лікарю, медсестрі, водію та координатору. Це перемога всього медичного фронту!

Трансплантація — це про світло навіть у найтемніші часи.

Михайло Посітко - міський голова Кам'янця-Подільського Борис СиротаКам’янець-Подільська міська рада Перше медичне об'єднання Львова

#лікарня #камянецьподільський #трансплантація #міськалікарня #україна
Поділитись новиною
Інші новини