Дякуємо за світло, яке Ви дарували людям! ✨
Сьогодні наш колектив проводжає на заслужений відпочинок шановану колегу, лікаря-офтальмолога Галину Олександрівну Кішунову.
Дорога Галино Олександрівно, дякуємо Вам за десятиліття невтомної праці, за тисячі врятованих очей та Вашу безмежну відданість медицині. Ви — людина, яка допомагала пацієнтам знову бачити світ у всіх його барвах, а нам, колегам, була мудрим порадником та вірним другом.
Ваш професіоналізм та доброта назавжди залишаться золотою сторінкою в історії нашої лікарні. Бажаємо Вам міцного здоров’я, душевного спокою та щасливого відпочинку в колі рідних. Нехай кожен Ваш день буде сповнений радості та світла, яке Ви так щиро дарували оточуючим!
З великою повагою та вдячністю, колектив Вашої лікарні! ❤️
#лікарня #камянецьподільський #україна #міськалікарня