КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Новий рік починається з життя: вітаємо наших перших новонароджених!Поки вся країна загадувала

Новий рік починається з життя: вітаємо наших перших новонароджених!Поки вся країна загадувала

Новий рік починається з життя: вітаємо наших перших новонароджених!
Поки вся країна загадувала бажання під бій курантів, у нашому пологовому відділенні відбувалося справжнє диво. Новорічна ніч 2026 року виявилася багатою на «козацьке поповнення» — у нас народилося троє чудових хлопчиків!

За особистої ініціативи міського голови Михайла Володимировича відбувся святковий візит до молодих матусь. Михайло Володимирович разом із керівником нашого закладу привітали родини та вручили цінні подарунки для новонароджених козаків.

«Народження дитини під час війни — це символ нашої незламності та віри у майбутнє. Це знак того, що життя триває, а Україна — житиме!» — зазначив міський голова, вручаючи подарунки для немовлят.

Перші подарунки для перших громадян
Михайло Володимирович особисто привітав родини та передав необхідні речі для перших днів життя малюків. Ми щиро радіємо, що свій життєвий шлях ці хлопчики розпочали в атмосфері турботи та підтримки.

Діти — наше майбутнє, заради якого ми працюємо 24/7. Дякуємо всім, хто тримає медичний фронт!

Дякуємо нашим лікарям та акушеркам, які в новорічну ніч були на посту та допомогли новим життям прийти у цей світ.
Життя триває! Слава Україні! 🇺🇦

Михайло Посітко - міський голова Кам'янця-Подільського Борис СиротаКам’янець-Подільська міська рада

#лікарня #камянецьподільський #україна #немовля #народжуваність
Поділитись новиною
Інші новини