Шановний Дмитре Миколайовичу!
Адміністрація лікарні вітає Вас і висловлює щиру вдячність за Вашу щоденну працю та вагомий внесок у розвиток міської охорони здоров'я.
Бажаємо Вам невичерпного натхнення, міцного здоров’я та успіхів у всіх Ваших починаннях. Нехай Ваша професійна діяльність і надалі приносить користь громаді та дарує Вам особисте задоволення!