КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

🥳 2 Роки Успіху та Відновлення! Вітаємо Реабілітаційне Відділення! Сьогодні наша лікарня святкує

🥳 2 Роки Успіху та Відновлення! Вітаємо Реабілітаційне Відділення! Сьогодні наша лікарня святкує

🥳 2 Роки Успіху та Відновлення! Вітаємо Реабілітаційне Відділення!
Сьогодні наша лікарня святкує важливу подію: два роки від початку роботи реабілітаційного відділення — ключового структурного підрозділу Кам’янець-Подільської міської лікарні!

За цей період, завдяки професіоналізму та відданості наших фахівців, ми надали якісну реабілітаційну допомогу понад 800 стаціонарним пацієнтам та близько 250 амбулаторним пацієнтам. Наша команда щоденно розвивається, навчається та вдосконалюється, аби кожен, хто до нас звертається, отримував найсучаснішу та найефективнішу допомогу.

Від щирого серця вітаємо весь медичний персонал відділення із цією знаменною датою, бажаємо подальшого процвітання, професійного зростання, сил і невичерпної наснаги!

Ми висловлюємо велику подяку за потужну підтримку міському голові, депутатському корпусу, адміністрації лікарні, волонтерам та всім небайдужим. Саме завдяки цій співпраці ми маємо можливість постійно оновлювати приміщення, покращувати умови та закуповувати необхідне сучасне обладнання. Дякуємо всім, хто долучається до нашої спільної справи — допомоги людям у їхньому поверненні до
повноцінного життя!

Працюємо далі заради здоров’я громади!

Михайло Посітко - міський голова Кам'янця-ПодільськогоКам’янець-Подільська міська радаБорис СиротаАлександр Трончук

#лікарня #камянецьподільський #україна #реабілітація #міськалікарня
Поділитись новиною
Інші новини