КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Здоров'я – це наш пріоритет! Клініка, дружня до молоді, радо приймала учнів 8-А класу

Здоров'я – це наш пріоритет! Клініка, дружня до молоді, радо приймала учнів 8-А класу

Здоров'я – це наш пріоритет!

Клініка, дружня до молоді, радо приймала учнів 8-А класу Кам'янець-Подільського ліцею №9 імені А.М. Трояна.
Це відвідування є важливою частиною реалізації програми «Ти як?» та має на меті формування відповідального ставлення до власного здоров'я серед підлітків.

Під час зустрічі ми спілкувалися на актуальні теми:
• Репродуктивне здоров'я та профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом (зокрема ВІЛ/СНІД, сифіліс, гонорея).
• Психічне здоров'я та важливість правильного способу життя.

Клініка надає комплексну медико-соціальну та психологічну допомогу на засадах добровільності, конфіденційності та доброзичливості.

Фахівці провели цікаві бесіди, відповіли на всі запитання дітей та надали корисні поради. Учні були активними, уважними та задоволеними спілкуванням!

Спільна робота працівників Клініки та вчителів – це запорука здорового майбутнього нашої країни та міста! 🤝

Мета одна – виховати свідоме та здорове покоління, яке відповідально ставиться до свого здоров'я та профілактує ризиковану поведінку.

#лікарня #камянецьподільський #пологовий #україна
Поділитись новиною
Інші новини