Шановний Денисе Вікторовичу!
Колектив та Адміністрація нашої лікарні від щирого серця вітають Вас із Днем Народження!
Висловлюємо Вам глибоку повагу як Начальнику управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради. Ваші професіоналізм, енергія та відданість справі є ключовими для розвитку медицини нашого міста.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, родинного тепла та невичерпної наснаги для реалізації всіх Ваших планів. Нехай Ваша діяльність приносить Вам радість та заслужену вдячність, а кожен день буде наповнений оптимізмом та успіхами!
З глибокою повагою,
Колектив та Адміністрація лікарні.