КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Сьогодні ми хочемо поділитися особливою радістю, яка надихає і підтверджує важливість нашої щоденної

Сьогодні ми хочемо поділитися особливою радістю, яка надихає і підтверджує важливість нашої щоденної

Сьогодні ми хочемо поділитися особливою радістю, яка надихає і підтверджує важливість нашої щоденної праці!

Ми отримали зворушливий та щирий лист-подяку від родини пацієнта, чий син нещодавно перебував на лікуванні в нашому педіатричному відділенні.

Сім'я підкреслила, що "Життя – це найбільше диво, а здоров'я – найдорожчий скарб", і ми глибоко вдячні за таку високу оцінку нашої місії — лікувати та оберігати дітей.

Це не просто лист, це визнання того, що ми з честю виконуємо свій професійний обов'язок! Дякуємо всім працівникам педіатричного відділення! Ваша праця безцінна!
Поділитись новиною
Інші новини