КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

Шановний Михайле Володимировичу!🫂Від імені всього колективу та адміністрації лікарні щиро вітаємо

Шановний Михайле Володимировичу!🫂Від імені всього колективу та адміністрації лікарні щиро вітаємо

Шановний Михайле Володимировичу!

🫂Від імені всього колективу та адміністрації лікарні щиро вітаємо Вас з Днем Народження!
Ваше керівництво містом, Ваша енергія та рішучість є прикладом для нас усіх. Ми високо цінуємо Вашу постійну підтримку медичної галузі, Вашу увагу до потреб нашої лікарні та Ваше прагнення робити життя громади кращим.

🤝У цей святковий день бажаємо Вам: Міцного здоров'я та невичерпної життєвої сили, нових професійних успіхів та втілення всіх Ваших масштабних планів, особистого щастя, добробуту та затишку у Вашій родині, мудрості та наснаги у Вашій нелегкій та відповідальній роботі на благо нашої громади.

Нехай кожен новий день приносить Вам задоволення від досягнутого та надихає на нові звершення!
З глибокою повагою та найкращими побажаннями!

Михайло Посітко - міський голова Кам'янця-Подільського
Поділитись новиною
Інші новини