Щира подяка нашому надійному партнеру – Київському Вітамінному Заводу!
Вкотре ми отримали надважливу благодійну допомогу у вигляді ліків для наших пацієнтів. Ваша постійна підтримка є неоціненною для нашої лікарні.
Дякуємо за Вашу соціальну відповідальність та небайдужість до здоров’я українців!
#благодійнадопомога #камянецьподільський #міськалікарня #україна