✨ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК НАШИХ ЛІКАРІВ
9 вересня у Кам’янець-Подільській міській лікарні відбулося важливий навчальний захід!
️️ Для наших лікарів акушерів-гінекологів та анестезіологів було проведено спеціалізований тренінг на тему:»Тромбопрофілактика в акушерстві»
Щиро дякуємо нашим експертам: Кукурудзі Інні Тітаренко Наталії. За цікаве, неординарне та надзвичайно корисне проведення навчання!
Постійне підвищення кваліфікації наших спеціалістів — це запорука якісної медичної допомоги для жителів нашого міста.
Ми продовжуємо розвиватися разом!
#лікарня #камянецьподільський #україна