КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

✨ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК НАШИХ ЛІКАРІВ9 вересня у Кам’янець-Подільській міській лікарні відбулося

✨ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК НАШИХ ЛІКАРІВ9 вересня у Кам’янець-Подільській міській лікарні відбулося

✨ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК НАШИХ ЛІКАРІВ
9 вересня у Кам’янець-Подільській міській лікарні відбулося важливий навчальний захід!

‍️‍️ Для наших лікарів акушерів-гінекологів та анестезіологів було проведено спеціалізований тренінг на тему:»Тромбопрофілактика в акушерстві»

Щиро дякуємо нашим експертам: Кукурудзі Інні Тітаренко Наталії. За цікаве, неординарне та надзвичайно корисне проведення навчання!

Постійне підвищення кваліфікації наших спеціалістів — це запорука якісної медичної допомоги для жителів нашого міста.

Ми продовжуємо розвиватися разом!

#лікарня #камянецьподільський #україна
Поділитись новиною
Інші новини