Вітаємо з призначенням!
Дуже раді повідомити, що з 27 серпня 2025 року начальником управління охорони здоров'я Кам'янець-Подільської міської ради призначено Пшетаковського Дениса Вікторовича.
Дениса Вікторовича характеризують як досвідченого, відповідального та комунікабельного керівника, здатного швидко приймати рішення та ефективно працювати в команді.
Щиро бажаємо новопризначеному керівнику успіхів у роботі на благо нашої громади та розвитку медичної галузі Кам'янця-Подільського!
Впевнені, що під його керівництвом система охорони здоров'я нашого міста продовжить розвиватися та надавати якісні медичні послуги мешканцям.