Висловлюємо щиру вдячність:
Благодійному фонду «Центр допомоги кам’янчанам учасникам АТО» (директор Браеску-Семенишин Роман);
Громадській організації КУБ (директор Васильчук Руслан)
За безцінну допомогу та передачу сучасного медичного обладнання для реабілітації наших пацієнтів. Отримане обладнання включає апарат для електролікування «МІТ ЕФ2», робот-тренажер для рук та пальців, електронну акупунктурну ручку з цифровим дисплеєм для стимулювання м’язів.
Завдяки вашій підтримці ми зможемо надавати ще більш якісні послуги реабілітації та відновлення для наших пацієнтів!
Ваша благодійність та небайдужість дають можливість людям швидше повертатися до повноцінного життя.
Дякуємо за вашу підтримку та віру в наше спільне майбутнє!
#лікарня #камянецьподільський #україна #реабілітаційнийцентр