Серпневі малюки - наша радість!
У серпні наше місто поповнилося 70 новими жителями - маленькими щасливчиками, які обрали саме цей теплий літній місяць для свого приходу у світ!
42 хлопчики та 28 дівчаток вже встигли подарувати своїм батькам незабутні емоції і безмежну любов.
Кожна дитина - це маленьке диво, нова історія та безліч можливостей. Вітаємо всі сім'ї з поповненням і бажаємо малечі міцного здоров'я, щирих посмішок та світлого майбутнього!
Нехай ці маленькі зірочки ростуть у любові, радості та достатку!
При копіюванні інформації обов’язкове посилання на сторінку Міської Лікарні.
#міськалікарня #україна #камянецьподільський #пологовийбудинок