КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

БОРИС СИРОТА - НОВИЙ КЕРІВНИК МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

БОРИС СИРОТА - НОВИЙ КЕРІВНИК МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ

Лікар-інфекціоніст, епідеміолог. Навчався в Буковинському державному медичному університеті, Національному Львівському медичному університеті ім. Д. Галицького, Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.


Після навчання працював у Кам’янець-Подільській міській лікарні лікарем-епідеміологом, згодом був призначений районним інфекціоністом при центральній районній лікарні. Із 2020-го розпочав роботу в Чернівецькій обласній клінічній лікарні.   
Має науковий ступінь доктора філософії за спеціальністю “Охорона здоров’я”, “Медицина”.
З 2021 року - асистент кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Буковинського державного медичного університету.   
Сьогодні був представлений колективу Кам'янець-Подільської міської лікарні на посаду головного лікаря.


Джерело: https://kam-pod.gov.ua/

Поділитись новиною
Інші новини