🏥 Міська лікарня отримала надзвичайно щедру благодійну допомогу від АТ «Київський вітамінний завод»! Дякуємо за ліки, які нададуть можливість поліпшити стан пацієнтів та зробити їх життя кращим. Серед них: іпамід, атерокард, небівал, едоксакорд, ванлерк, тізалуд, метафора-SR, когнум та ірбетан. Ця допомога надихає нас та підтримує у нашій місії надавати якісну та доглядну медичну допомогу. Разом ми можемо зробити багато доброго для нашого міста! 💖🌟




